Soojakute müük


Soojakute müük – Müüme ainult kvaliteetseid polt raamil CE tähisega soojakuid.
Müüme ja paigaldame Containex ja ModulX soojakuid üle Eesti.
Soojakud koosnevad moodulitest, pikemal küljel on 5 paneli ja lühemal küljel kaks paneeli. Soojakute ukse ja akende asukoht on kliendi poolt vabalt valitav.
Komplekteerime kliendi soovidele vastava soojaku 1-2 nädalaga. Kui ostuga on kiire, siis kohapeal on alati valmis kujul juba varasemalt komplekteeritud uued soojakud, mis on koheselt valmis tarneks.

Containex soojakud

Containex soojakutest on meil saadaval Containex Basic ja Containex Standard.
Containex Basic on baasmudel, soojustatud vahuga, komplektis on üks aken, üks uks ja valgusti. Akena ja ukse asukoht on kliendi poolt vabalt valitavad. Värviks on helehall RAL7035 ja soojak on polt raamil.

Containex Standard on soojustatud villaga, seinas 60mm ja põrandal ning laes 100mm.
Komplektis on kaks akent, turvakardinad, kaks valgustit, radikas ja uks.
Neid soojakuid saab omavahel ühendada või ehitada kahekordse hoone.
Värviks on pakkuda helehall RAL7035 ja valge ning soojak on polt raamil.

ModulX soojakud

ModulX soojak omab kõige suuremat värvivalikut. Samuti on ModulX soojak eelnevate soojakutega võrreldes kõrgem ehk siis HC (high cube).
Mõõtmetelt eelnevate soojakutega sama 6 meetrit pikk ja 2,44 meetrit lai.
See mõõt vastab standard 20ft merekonteinerile.
ModulX soojaku komplektis on kaks akent, turvakardinad, kaks valgustit, radikas ja uks. klient saab uste ja akende asukohta vabalt valida.

Soojakute müük ja ümberehitus


Enamus polt raamil soojakuid on toodetud Euroopas ja vähemalt meie toodetel on peal ka vastav kvaliteedimärk, kõik soojakud on vastava asutuse poolt kontrollitud. Soojakud vastavad tuleohutusnõuetele, koormusnõuetele ja on CE tähisega.
Odavat ja head soojakut ei ole olemas. Odavama otsa soojakud on kuskil ilma kvaliteedikontrollita kokku keevitatud ja teadmata viisil ning kättejuhtuvate materjalidega soojustatud. Ette tuleb ka puuduliku elektrisüsteemiga isendeid.
Containex soojak ja ModulX soojak on kindel ja turvaline valik, need soojakud on omavahel ühendatavad, et saaks moodustada suuremaid ruume. Koormustaluvus ja soojustus vastavad meie kliimavööndi tingimustele.
Lisaks pakume soojakute ümberehitust, lisame välisfassaadile kliendile sobiva voodrilaua või ehitame sisse köögi, sauna, sanitaarruumi või midagi kolmandat.

Meie tegemisi saate jälgida Instagramis või Facebookis
Merekonteinerite müük: link

Soojakute müük
Containex Standard – Soojakute müük

Aadress

Gaasi 7, Tallinn, 11415

Telefon

(+372) 53 999 919
Blackline OÜ liivaprits pulbervärvimine