Konteinerladu Jüri (Kurna)


Miniladu Jüri (Kurna)


Konteinerladu on parim miniladu! Konteinerite rent sobib eraisikule või ettevõtjale, et asju hoiustada või kasutada seda väikefirma lisalaona.
Miniladu või garaaži on Kurnas, eriti uuselamurajoonis leida üsna keeruline, sellel põhjusel hakkasime lisaks teistele asukohtadele ka Kurnas pakkuma merekonteinerite renti.

Minilao rent – kiirelt ja lihtsalt.

Eelis teiste miniladude ja nutiladude ees on see, et autoga saab sõita otse enda Konteinerlao ette või lausa selle sisse, kui ladustatavaks kaubaks on hobiauto või tööks vajalik haagis.
Kõik minilaod on uued, tellimusel valminud ventileeritud boksid, ilusa väljanägemise ja turvalise uksega, mis sobivad mööbli, sõidukite, kaupade, riiete ja muu vajaliku hoiustamiseks.
Uus konteiner – miniladu on kuiv, õhutatud ja mahukas.
Meie klientideks on lisaks teistele näiteks e-poed, kes hoiavad konteineris enda müüdavat kaupa. Merekonteinerit rentida on oluliselt odavam, kui nutilaoks kohandatud hoonet ja sellel põhjusel saate kokku hoida laokuludelt.
Merekonteinerite rendi puhul meie platsidel ei lisandu kliendile ühtegi teist kulu ega varjatud lisateenust.
Lumekoristus, platsi valgustamiseks vajalik elekter ja muud kulud on juba hinna sees.
Igal rendikonteineril on mugavalt avatav uks, tehases paigaldatud lukukaitse ja täiendav ventilatsioon. Need laoruumid sobivad suurepäraselt väikefirma laoruumiks või üleliigsete asjade hoiustamiseks.

Konteinerites on igati sobilik ladustada;

 • Talvevarustus
 • Suvevarustus
 • Tehnika
 • Mööbel
 • Erinevat tüüpi sõidukid
 • Spordivarustus
 • Varuosad
 • Rehvid
 • Tööriistad
 • Haagised
 • Mototehnika

Võimalik on tellida lisaks laoriiuleid, et esemeid mugavamalt ladustada. Asjade liigutamine näiteks elukohtade vahel on üsna ajamahukas tegevus, kvaliteetset kolimisteenust pakub meie partner koos kõikide lisadega AVA-Express, kolimisteenus üle maailma! Eesti sisese või Euroopa piires merekonteinerite transpordiga aitab Osaühing Miil.
Kui meie konteinerladude asukoht Keilas, Kurnas, Tallinnas, Pärnus, Tartus või Viljandis jääb majast või ettevõttest liialt kaugele on võimalik meilt alati tellida mobiilne merekonteiner enda territooriumile.

Keila konteinerpark asub kinnisel territooriumil. Hind 90+km/kuu Kui soovite ka riiuleid, siis lisandub 20+km/kuu
Keila territoorium on avatud E-R 8-19, L 9-17 ja P 9-16
info@blackline.ee

Kurna konteinerid asuvad Ikea vahetusläheduses ja on mugav kasutada ümbruskaudsete linnade inimestel. Laopinnad asuvad Tallinna ringtee servas ja on logistiliselt ligipääsetavad igast suunast.
*Jüri 5km
*Peetri 10km
*Lagedi 10km
*Männiku 10km
*Vaida 12km
*Saku 15km


8-tk kuvatud

Aadress

Gaasi 7, Tallinn, 11415

Telefon

(+372) 53 999 919
Blackline OÜ liivaprits pulbervärvimine