Konteinerladu Pärnu


Alates 2019.a pakume konteinereid ja laopindu Pärnumaal , Keskuse tn 2, Sauga.
Pärnu konteinerpark laieneb pidevalt ja kokku saab territooriumil olema 19 eraldiseisvat laopinda. Kõikidel konteineritel on alates 2021 esimesest poolest olemas nutivalve. Iga laokonteiner on valvestatav ja jälgitav kasutaja telefonist.
Lisaks valmib 2021. aastal samas piirkonnas kaks 40m2 ruumi.

Kõik laokonteinerid on uued, 2018+ valminud ventileeritud boksid, ilusa väljanägemise ja turvalise uksega, mis sobivad mööbli, sõidukite, kaupade, riiete ja muu vajaliku hoiustamiseks.
Territoorium on videovalve all, lisatasu eest on võimalik rakendada turvaettevõttepoolt pakutavat valveteenust koos liikumisandurite ja alarmiga.
Igal konteineril on mugavalt avatav uks, tehases paigaldatud lukukaitse ja täiendav ventilatsioon.
Need laokonteinerid sobivad suurepäraselt kõige ladustamiseks:


*Talvevarustus
*Suvevarustus
*Tehnika
*Mööbel
*Erinevat tüüpi sõidukid
*Spordivarustus
*Varuosad
*Rehvid
*Tööriistad
Võimalik on paigaldada lisa laoriiulid, et erinevaid esemeid mugavamalt hoiustada.

Pärnumaa konteinerpark on 24/7 videovalve all ja asub aadressil Keskuse tn 2, Sauga.

Mobiilne konteiner

Mobiilne konteiner

Alates 2020 rendime või müüme mobiilseid konteinereid kliendi soovitud asukohas. Saadaval 20DC (6m pikad ja 2.5m laiad) kasutatud merekonteinerid ja 40HC (12m pikad ja 2.5m laiad) kasutatud merekonteinerid - küsi saadavust info@blackline.ee Mobiilne konteinerladu liigub üle Eesti kraana või sideloader auto abil ja on paigaldatav väga erinevatesse kohtadesse. Kuuri ehitamine võtab kindlasti rohkem kui 15 minutit, umbes nii kaua läheb aega, et konteiner soovitud asukohta paigaldada. Transpordile ja paigaldusele kuluvat aega saab enamasti mõõta tundides, mitte päevades.

Aadress

Gaasi 7, Tallinn, 11415

Telefon

(+372) 53 999 919
Blackline OÜ liivaprits pulbervärvimine