складские контейнеры в Keila


2021 Veebruari esimeses pooles avame uue konteinerpargi Keilas.
Konteinerladu on suurepärane võimalus Keila inimestel üleliigseid asju hoiustada või kasutada seda väikefirma laoruumina.
Broneeri varakult, kohti on piiratult!Kõik laokonteinerid on uued, 2018+ valminud ventileeritud boksid, ilusa väljanägemise ja turvalise uksega, mis sobivad mööbli, sõidukite, kaupade, riiete ja muu vajaliku hoiustamiseks. Igal konteineril on mugavalt avatav uks, tehases paigaldatud lukukaitse ja täiendav ventilatsioon. Need laokonteinerid sobivad suurepäraselt väikefirma laoruumiks või üleliigsete asjade hoiustamiseks.
*Talvevarustus
*Suvevarustus
*Tehnika
*Mööbel
*Erinevat tüüpi sõidukid
*Spordivarustus
*Varuosad
*Rehvid
*Tööriistad
Võimalik on tellida lisaks laoriiuleid, et esemeid mugavamalt ladustada.

Keila konteinerpark asub kinnisel territooriumilHind 75+km/kuuKui soovite ka riiuleid, siis lisandub 15+km/kuu
info@blackline.ee

Mobiilne konteiner

Mobiilne konteiner

Rendime või müüme mobiilseid konteinereid kliendi soovitud asukohas. Saadaval 20DC (6m pikad ja 2.5m laiad) merekonteinerid ja 40HC (12m pikad ja 2.5m laiad) merekonteinerid - küsi saadavust info@blackline.ee Mobiilne konteinerladu liigub üle Eesti kraana või sideloader auto abil ja on paigaldatav väga erinevatesse kohtadesse. Kuuri ehitamine võtab kindlasti rohkem kui 15 minutit, umbes nii kaua läheb aega, et konteiner soovitud asukohta paigaldada. Transpordile ja paigaldusele kuluvat aega saab enamasti mõõta tundides, mitte päevades.

Aadress

Gaasi 7, Tallinn, 11415

Telefon

(+372) 53 999 919
Blackline OÜ liivaprits pulbervärvimine